Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha emelt szintű érettségit...

Ha emelt szintű érettségit akarok tenni akkor azt a saját sulimban megtehetem vagy muszály másik suliba mennem?

Figyelt kérdés
Vagy ez, hogy működik?

2012. szept. 4. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy elég szar gimibe jártam és amikor bennem felötlött ez a lehetőség akkor mondták, hogy ott is megírhatom. Noha végül csak közép szintűt csináltam (fizikából) egyedül voltam :D és ha azt megoldja egy iskola az emeltet is.
2012. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előrehozott érettségiket nem rendezik meg minden suliban, az oh.gov.hu honlapon meg lehet nézni, melyikeket jelölték ki, egyedül Tolna megyénkben jelöltek ki egy árva intézményt, de máshol tudsz választani. Az év végieket nem tudom, de azt gondolom, nem rendez minden középsuli érettségit emelt szinten, például a miénk se ha jól sejtem.


Figyelj a helyesírásra, még akkor is, ha nem magyarból szeretnél emeltet! :) Kötelező legalább közép szinten teljesíteni, ezt nem akartam ragozni, mindenki tudja.

Hiányolom a vesszőket, és MUSZÁJ, nem ly-nal.

2012. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!