Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha most akarok...

Mit csináljak, ha most akarok átiratkozni másik gimibe? Vagyis mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés
Ha évközben megyek át, akkor is kell felvételiznem? Vagy akkor csak az eddigi évvégi eredményeimet meg az idei jegyeimet megnézik, és az alapján döntenek? Amúgy a Szent Lászlóba(kőbányai) szeretnék menni. Meg van egy olyan gondom, hogy kb 4 éve dicséretes voltam minden évvégén, és most év elején összeszedtem egy matek 1-est meg egy fizika 2-est. Elég sokat hiányoztam és nem tudtam bepótolni, meg újak a tanárok is. Ugye nem ez alapján fognak leírni, ha megpróbálok átmenni?:S Mmint ez nem jellemző rám, csak... így jött össze.
2009. nov. 4. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Ezen ne filózz túl sokat!

Válassz magadnak egy másik sulit, oda menj be és kérdezd meg a titkárságon.

Úgyis mindenképp be kellene menned.

Azt viszont nem tudom, hogy ezek után az új iskola lekéri-e a papírjaidat a régitől, vagy neked kellene rendezni, hogy átvidd őket.

A lényeg, addig ne szólj a régi suliban , míg az új iskola nem bólintott rá, hogy átvesz!

Nóra

2009. nov. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!