Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Berzsenyi...

Mi a véleményetek a Berzsenyi Dániel Gimnáziumról? (1133. Budapest Kárpát utca 49-53)

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok véleményeket, tapasztalatokat a Berzsenyi Dániel Gimnáziumról!:) Mit ajánlotok milyen gyerekek menjenek oda?:) Nagyon erős gimi? Milyen ott a közösség, a tanárok?

2012. szept. 4. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
versenyistálló.
2012. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem versenyistálló. májusban érettségiztem a Berzsenyiben, tehát tudom, miről beszélek.

a lehető legjobb választás, ha szeretnél jó közösségben, hozzáértő és emberileg is maximálisan rendes tanárokkal eltölteni négy évet. nem tudom, az emberek most milyenek, a kicsiket nem ismerem, de annyit mondhatok, hogy mindenki megtalálja a társaságát. az is, aki pörgősebb és kedveli a társaságot, és az is, aki visszahúzódóbb és inkább csak tanulni jár az iskolába.

ha van kérdésed, írj nyugodtan :)

2012. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!