Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek az erős, közepesen...

Melyek az erős, közepesen erős gimnáziumok Budapesten?

Figyelt kérdés

A Madách Imre Gimnáziumot néztem ki,és szinte csak pozitív véleményeket olvastam róla.Úgy tudom elég jó,erős iskola.Belsőépítész/lakberendező szeretnék lenni,matekból és fizikából is 3-as vagyok,de mindent megteszek hogy elérhessem a célom. Mi a véleményetek esetleg tapasztalatotok erről a gimiről? Milyen a hangulat,tanárok,közösség? Szívesen fogadom más erős-közepesen erős gimnáziumokról a gondolatokat. 7.osztályban 4,2 volt az átlagom,most 8.os vagyok és próbálok jobban teljesíteni mint előző év végén.És érdemes-e 0.évfolyamra mennem,mit gondoltok róla?

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2012. szept. 5. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hat az eros gimik közé tartozik az eötvös, fazekas, apáczai, varosmajor, és talán a véres pálné, de ezekbe nem biztos, hogy bekerülsz 4,5os átlag alatt...de ajánlom a józsef attilát, az közepes

a madách közepesen erős, oda bekerülhetsz, úgy hallottam eleg jo gimi de nem oda járok. 0ba akkor érdemes menni, ha még nem tudsz jól nyelvet, vagy szukseges lehet később. te döntod el

2012. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs telorol írtam, nem véres, hanem veres pálné gimi
2012. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés.:) köszi.
2012. szept. 7. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szent László Gimnázium, Teleki Blanka Gimnázium, Leövey Klára G; ELTE Radnóti Gyak. Gimn.; Apáczai, Karinthy, Fazekas Mihály, Veres Pálné, Eötvös, Városmajori, Fasori Evangélikus, Madách Imre... :)
2012. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jahm, még jó a Berzsenyi is akár. :))
2012. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2012. szept. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!