Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet elintézni, hogy...

Hogyan lehet elintézni, hogy az ember egy bizonyos tantárgyból független tanárnál tegyen érettségi vizsgát?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyesmiről, hogy indokolt esetben lehet, de nem sokat tudok erről.Nos, a lányomat nem csípi az angoltanára, mivel nagyon okos a tantárgyból(igen,ez furcsa, de ez van..)

ezért elgondolkoztam rajta, vajon érdemes lenne-e megpróbálni ezt a független vizsgát megoldani angolból?Nem szeretném, ha egy tanár unszimpátiája miatt rosszabb lenne a vizsgaeredménye.Hogyan lehetne ezt elintézni, mi a menete a dolognak?Mikor kéne hozzákezdeni?Ebben a tanévben fog érettségizni.


2012. szept. 6. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a biosz tanárommal nem voltam jóban anno, bár én ősszel érettségiztem belőle, így nem a sulimban volt, de osztályozóvizsgát kellett tennem. Szerencsére nagyon kedves osztályfőnököm volt, elmondtam neki, hogy szeretnék osztályozózni, de a tanár úgysem engedné, mert nem támogatja az előrehozott érettségit, úgyhogy elintézte, hogy független bizottság előtt lehessen a vizsga. Szerintem hivatalos kérelmet kell benyújtani, de egyszerűbb lenne az osztályfőnököt megkérni, hogy segítsen, ő biztos jobban tudja.
2012. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy próbálja meg az emelt angol érettségit és akkor egy teljesen ismeretlen iskolábn kell vizsgáznia, ismeretlen tanárok előtt. :)
2013. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!