Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van egy szakmunkás vizsgám,...

Atesss kérdése:

Ha van egy szakmunkás vizsgám, akkor beszámítják e azt egy érettségi tantárgynak, tehát a szakmával csak a kötelezőeket kell letennem (matek, magyar, idegen nyelv, történelem) vagy választanom kell még egyet?

Figyelt kérdés
Ebben az évben (2012) tettem le egy szakmunkás vizsgát épületgépészetből (gázfogyasztó berendezés és csőhálózat szerelő) és vissza iratkoztam érettségire, de mivel a szakmám meg van hallottam olyat hogy így egy érettségi tárgynak betudják, ezért csak a kötelező tantárgyakból kell letennem. Ti mi tudtok erről? Kérem csak olyan írjon aki biztos benne és ha lehet akkor valami forrás alapján tudja bizonyítani is. Köszönöm a válaszokat előre is.

2012. szept. 6. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem számít érettségi tárgynak, mert az szakvizsga, nem érettségi bizonyítványt kaptál róla.
2013. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a szakmunkás vizsga miből állt?

Volt gyakorlat is?

2016. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt olyan (vizsga)tárgyad, h épületgépészeti

alapismeretek?

2016. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!