Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úszás alól ideiglenes felmenté...

Úszás alól ideiglenes felmentést kértem hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék közép iskolában uszni xy ok miatt ezért kitaláltam hogy víz iszonyom van tehát félek a vízben elmentem házi orvoshoz aki mondta hogy erre végeleges felmentést csak szakorvos tud adni tehát beultalt a pszichologiára... gondolom ot majd el kell mesélnek mióta van illetve mit érzek a vizbe pontosan stb.. hogy tudom elkerülni hogy rájöjjön ha csak kitaláltam és meddig kell eljárni csak 1 alkalom vagy..?
2012. szept. 6. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"hogy tudom elkerülni hogy rájöjjön ha csak kitaláltam "


Sehogyan... Ne felejtsd el, hogy Ő szakember, ebből diplomázott, ezen a szakterületen dolgozik x éve.

Nem egy hülye tizenéves fogja átvágni...

Pár keresztkérdés után össze fog zavarni úgy, hogy észre sem veszed...

2012. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel h amire odaérek kitalálok egy történetet és kész elmondom hogy tudna össze zavarni? egyépként ebbe az a pláne h kiskoromba téll bele estem a vizbe és ugy huztak ki.. :D
2012. szept. 6. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szakember... Látom nem érted.

A bűnözőket a rendőrök hogy zavarják össze szerinted? Pár keresztkérdés és máris nem oké a helyzet. :D


Ezt állásinterjún is alkalmazzák. Hiába találsz ki egy jó történetet pár keresztkérdés után már nem tudod követni a fonalat.

2012. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha elmondom hogy x éve bele estem azota félek stb.. AZ ELSŐ RÉSZE IGAZ IS... hogy tudna össze zavarni? és ez enm egy büntény XD
2012. szept. 6. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nem fogok vitatkozni veled, de szerinted ha semmi nem lenne a tudományága mögött, akkor kellene a szakmája betöltéséhez diploma?

Ha csak annyi lenne minden, hogy elmondod, beleestél, és nagyon félsz és már adja is az igazolást akkor akár velem is megbeszélhetnéd mindezt nem?

Namindegy, látom úgysem érted...

2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De erre mit tudna rákérdezni? szüleim is alá támaszthatják előzö sulimba nem volt uszás meg semmi amivel betudna szopatni
2012. szept. 6. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és majd megtudod.
2012. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha csak nemköt rá egy hazugságvizsgálora szerintem nem derül ki.. azt meg nem mondhatja a szemembe hogy kisfiam hazudsz... mert a történet eleje igaz.. csak az nem h utána parázok a viztől
2012. szept. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!