Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jön a Nyugatmagyarorszá...

Valaki jön a Nyugatmagyarországi Egyetem Apáczai Karának gyógypedagógia szakára levelezőre szeptembertől Győrbe?

Figyelt kérdés
Keresek sorstársakat, akikkel megbeszélhetném a kezdetek nehézségeit, akikkel segíteni tudnánk egymásnak.
2009. júl. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugye csak másod diplomaként csinálod ott a gyógypedet, pláne levelezősen. Mert már a Szegeden végzett gyógypedesek is röhögnek az Apáczaisokon nemhogy a munkáltatók meg a Bárczi.
2009. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz!!!
2009. aug. 1. 08:50
 3/5 anonim válasza:

Az előző hozzászólóval nem értek egyet, mivel válasza nem témába vágó és alaptalan vádaskodással illeti meg az iskolát.

Ha legalább egy indokot írt volna...

De nem tette.

Rágalomnak hívják ezt.

2010. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én idén kezdem el, és nagyon megköszönném, ha írnál róla pár sort. Kezdek kicsit parázni:-( Segítségedet előre is köszönöm!

Ildi

2010. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia Ildi!

Nekem a suli már nem aktuális, valami mást kezdtem el tanulni, máshol. Így sajnos nem tudok segíteni, bár remélem, hogy találsz valakit, aki JÓINDULATÚAN, nem támadólag, és gúnyos hangvételben lép fel,hanem tényleg segíteni akar.

Jó tanulást!

E.

2010. aug. 26. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!