Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan iskolában, ahol OKJ-s...

Olyan iskolában, ahol OKJ-s szakmát tanulnak, és ami 21 év alatt ingyenes, ha nem járok be valamelyik órára akkor megvonhatják a családit?

Figyelt kérdés
Pénteken van tesi meg egészséges életmód óra, amiknek semmi közük a szakmához amit tanulok. És nem írják naplôba ha valaki hiányzik, kèsik, vagy elmegy óráról. Ez nem olyan mint az egyetem?
2012. szept. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a hely válogatja, én két OKJ-n jártam, az egyik helyen ha írtál egy smst előtte hogy nem tudsz bemenni az illetékesnek nem történt semmi. Aztán a másik helyen meg minden hiányzásról igazolást kellett vinni, nem is jelenlétit kellett aláírni hanem névsorolvasás volt. Ezt általában szokták közölni.
2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért járjak olyan órára aminek semmi köze a szakmához? Amúgy a naplót nem is vezetik pedig hiányzó mindig van...
2012. szept. 12. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert gondolom moduláris képzést végzel, de amúgy akármit csinálsz lesznek ilyenek, hogy tök fölösleges vackokat kell nemcsak megtanulnod és bejárnod rájuk, de még vizsgáznod is. Ez volt az én OKJmon is, most megy az egyetemen. Ilyen a felsőoktatás...
2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beiratkozásnál az egyik gyereknek valami olyasmit mondtak hogy pénteken nem.kell jönni(ekkor vannak ezek az órák). De akkor nekem miért nem mondtak semmit? Mindegy holnap megkérdezem. Azért kösz.
2012. szept. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!