Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a bajai...

Mi a véleményetek a bajai Eötvös József Főiskoláról? Gazdasági Menedzsment szakáról ha valaki oda jár írjon.! Ha máshova jár de logisztikus irányba tanul az is írjon! Milyen órák vannak,? Irjatok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is Bajára jártam de a Pedagógiai Fakultásra. IMÁDTAM ODA JÁRNI. A "gazdi"sokkal összejártunk, hatalmas bulik voltak!!! Az óráikat sajnos nem tudom:((
2009. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kösz!


( a kérdés feltevője vagyok, csak elfelejtettem a jelszavam )

2009. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AZ UTLSÓ HOZZÁ SZOLÓ NEM A KÉRDÉS FELTEVŐJE.
2009. aug. 13. 08:56
 4/7 anonim válasza:
szép hely baja én műszakira jártam....hát az biztos hogy nem sok dolgod lesz.Együtt laktam albiba két gazdaságis csajjal és lógatták a lábukat egész nap.A matek kemény de mindig mindenki végez(műszakin 60-ból kb. 10-en).
2010. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jaja buli az sok van,jut a hét minden napjára:)
2010. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen főiskola is? Na ezért tart itt az ország...
2010. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van a bajai fősulin pár ismerősöm, nem egy észlények:D
2010. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!