Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményed a Nyíregyházi...

Mi a véleményed a Nyíregyházi Főiskoláról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagy sz*r. Sok munkahelyen nem fogadják el az innen szerzett diplomát. Minden szakon ez van? A gépészmérnöki szakok milyen színvonalúak?
2011. szept. 29. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kitől hallottad, de Nyíregyházát se kell annyira lenézni. Persze, nyilván vannak tőle sokkal jobb főiskolák, de a tanárképző kara az mindenképpen jó. Azt nem tudom, hogy az általad kívánt szak milyen, de ha ott diplomázol, a munkahelynek kötelessége el fogadni a diplomát. Lehet, hogy aki ezt mondta neked, kifogta azt a munkahelyet, ahol megtudják találni az ember gyenge pontját és mindenféle kifogásokat keresnek, csak mert az, aki jelentkezett az állásra, nem szimpatikus neki.
2011. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Nyilván nincs olyan iskola, ahol nem lenne kötelező a tanulás, egy főiskolán pedig a kemény tanulás.
2011. szept. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!