Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik a hétévenkénti...

Hogy működik a hétévenkénti továbbképzés? (pedagógusnak)

Figyelt kérdés
Nem értem!
2009. júl. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A hét év során különböző továbbképzésekre, szemináriumokra, konferenciákra kell járnod, amelyek bizonyos kreditértéket képviselnek. Ezekről kapsz igazolást, amelyet be kell mutatnod, így ismerik el, hogy hét év alatt hány kreditet teljesítettél. Hogy most mennyit ír elő a jogszabály, azt fejből nem tudom.
2009. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha nem lesz meg az a mennyiségű kredit akkor mi van? Egyik munkatársamról sem tudom, hogy járnának ilyen továbbképzésre.

Hol lehet ezekre jelentkezni? Tudsz valami honlapot?

És ezt nekem egyedül kell vállalnom anyagilag vagy a suli is besegít? Köszi a segítséget előre is.

2009. júl. 30. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a suli állja, de a többi részlet engem is érdekelne.
2009. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

7 évente kell 90 óra.

Az iskolának csak akkor kell fizetnie, ha kifejezetten ő kötelezett rá.

Akinek "önszorgalomból" nincs meg a 90 órája, az legrosszabb esetet feltételezve okot szolgáltat arra, hogy ha nagyon akarják, akkor utilaput kössenek a talpára.

Van sok ingyenes is.

7 évente 1 évet lehet "ugrani" a bértáblában, ha megvan a 90 óra.

2009. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja, és nem kreditet számolnak, hanem konkrétan az órákat.
2009. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem NAGYON ÉRDEKELNE AZ INGYENES KÉPZÉS!!! Hol találhatok ilyet?
2009. szept. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!