Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti egyetemen a...

Melyik budapesti egyetemen a legjobb a hallgatók és az oktatók viszonya, hol a legjobb a diákélet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Pázmányra járok, és nagyon szeretem. Igaz nem pont pesti, mert a BTK kint van Piliscsabán.

A tanáraim 90%-a rendes, segítőkész, gyakran a folyosón is van mindig 1-2 jó szavuk hozzánk. Nem egy tanár első hét után már a nevünket is tudta. :))

Más egyetemről nincs tapasztalatom, de egyik legjobb barátnőm a Károlira járt, és arról is hasonlókat mesélt.

2012. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az elte TTK-ról tudok hasonlókat mondani. Olyan tanárral még nem találkoztam akihez ha oda mentem volna, hogy valamit nem értek vagy pl. ha látta, hogy nagy valamelyik zh után azok aránya akinek...nos nem ment jól :D rákérdezett, hogy mégis miért.

Sokszor hallok olyan tanárokról akik csak leadják a nyers anyagot aztán szarnak bele, hogy bárki megértette-e vagy ha segítség kell még elküld de én itt ilyet még nem tapasztaltam sőt..

2012. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik pár éve végzett felmérés szerint, ahol azt vizsgálták, hol a legjobb az oktató-hallgató viszony, az első helyen az SE-ETK végzett. :)
2012. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!