Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le lehet 5ösre érettségizni 2...

Le lehet 5ösre érettségizni 2 év alatt? Felnőttképzés-nappali tagozaton.

Figyelt kérdés
Már van egy szakmám, amit tavasszal szereztem meg. Előrre 4évig szakiskolába jártam, ahol 10ig volt matek óra és addig is csak összeadni-kivonni tanultunk(sok analfabéta miatt). Rengeteget felejtettünk 4 év alatt. Most sima gimis osztályba járok. A tanárok ezt kihívásként tekintik, mert még nem volt 2év alatt sikeresen leérettségiző osztályuk (eddig 3 éves volt!) Köszönöm a válaszokat előre is! Minden válaszolónak zöld mancs!

2012. szept. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha megtanulod az anyagot, amit kell, akkor szerintem le lehet. Persze, tényleg rengeteget felejthettél, főleg, hogy nem is használtad, de amire szükséged lesz, azt mindenképpen megpróbálják majd megtanítani. Esetleg annyit gyakorolhatsz hozzá, hogy visszamenőleg letöltögeted az érettségi feladatokat, és megpróbálod megcsinálni. :D
2012. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közép szintű matekban olyan nagyon nehéz gondolatok nincsenek és szóbeli sincs.


Töri-Magyar elméletileg nagyon egyszerű, mondjuk én nekem mindkettő nyengepontom, tehát ezt csak hírből mondhatom.


Nyelvből közép szint simán elérhető két év alatt, főleg hogy 10 évig tanultad már. Főleg németből, angolból talán kicsit nehezebb, de hangsúlyozottan csak nehezebb, nem nehéz.


Ha 10 év rendesen meg van (matekot kivéve és nyelvből egy kis felejtés), akkor szerintem mennie kell, de nyilván ha eddig ez nem sikerült, akkor ez azt jelenti, hogy amit órám nyújtanak nem elég hozzá.

2012. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed sikerülhet, nekem is ment:-) Pedig nem tartom magam különösebben okosnak, átlagos képességeim és szorgalmam van, most már másodéves vagyok egy nem egyszerű szakon. Hajrá!
2012. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen képzés?
2017. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!