Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gundel vagy a Dobos C....

A Gundel vagy a Dobos C. József szakiskola jobb Pesten?

Figyelt kérdés
Mert szakácsnak készülnék, és hát, nem pesti vagyok hanem messze lakom, Pesttől, és nem nagyon hallottam róluk.. Esetleg írhatna egy 8.os aki ezek közül valamelyikbe készül, mert félek h egyedül leszek OO
2012. szept. 18. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Most én is ezen gondolkozom,hogy melyikbe menjek:3
2013. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia, én úgy hallottam hogy a dobos az jobb, én is oda megyek középiskolába, egyedül talán az a baja, hogy a gundelnek van neve amit az egész világon ismernek és így felveszik egy csomó étterembe, nem úgy mint a dobosnak.
2013. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dobosból mentem át a Gundelbe 11. osztályba, cukrásznak. Így össze tudom hasonlítani: egyedül az épület miatt jobb a Dobos, felújított, felszerelt suli. A Gundel majd szétesik. De ez nem zavar, mert a tanárok felkészültek, rendesek, követelnek. Egy Gundeles bizinek van értéke, ezzel a legkönnyebb elhelyezkedi. Amikor gyakorlati helyet kerestem, a Gundel kulcsszóra bárhová mehettem volna! Az összes versenyen dobósak a Gundeles diákok. Az iskolai élet is jobb, nekem a közlekedés miatt is jobb az Ecseri út. A Dobos igazgatónője nyomatja nagyon a sulit, de először a tanárok között kellene szétnézni...
2013. aug. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!