Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben kezdem a fősulit...

Szeptemberben kezdem a fősulit, számíthatok arra, hogy halálra fognak cikizni és csúfolni a súlyom miatt?

Figyelt kérdés
18 vagyok és duci vagyok/voltam:( számíthatok erre? mert azt mondták... ilyen helyeken, elég keményen odatolják az ember elé ha nem tetszik valami ...
2009. júl. 31. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy foiskolan annal normalisabb emberek(ugymond felnottek) vannak (kellene legyenek), hogy ilyenekkel szivassak/csufoljak a masikat.

Nem hiszem, hogy lesz ezzel problemad. en ilyensmivel legutobb altalanosban talalkoztam (vagy max gimi elsoben amikor a nagymenoknek jart a szajuk)

ne felj:)

egyebkent en is most megyek egyetemre:)

2009. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fősulin már nem ilyenekről fognak szólni a dolgok.
2009. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyenekre ráér, az általában az első, legkésőbb a második félév után eltűnik. Sokan leszek, több csoportra lesztek osztva, kikerülheted, akivel nem akarsz találkozni (a csoporttársaidat te válogatod meg) és egyébként sem lesz túl sok időtök egymással foglalkozni órákon. Órákon kívül meg azzal töltöd az idődet, akivel te szeretnéd.
2009. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jelentős túlsúllyal jártam fősulira de sosem volt ez téma. Ha a súlyra is terelődött a téma jól lehülyéztek ha csúnyának, kövérnek mondtam magam. Ha jó fej vagy tesznek nagy ívben a kövérségre! Fel a fejjel!
2009. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ki van zárva,h.bárki is ezzel foglalkozzon.persze ott is vannak "giligörcsök",plázacicák,akik összesúghatnak a hátad mögött,de ezt sehol nem tudod elkerülni.

ha nem a súlyodon élcelődnének,akkor máson...


nem kell velük foglalkozni.ne aggódj 100%h.találsz olyan emberkéket akikkel jól elleszel,nem közösítenek ki vagy ilyesmi.)))

2009. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha senki nem tett megjegyzést a súlyomra, még rossz szemmel se néztek rám, pedig lett volna miért. Sőt, mindenki azt mondta, nem is látszom annyinak, meg ilyenek. Felnőttek az emberek.
2009. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A felsőoktatási intézményekben tényleg a tanulás, az életre készülődés a téma, nem pedig a másik súlya. Ez leginkább óvodai és általános iskolai szint.
2010. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!