Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok nincsenek...

15 éves fiú vagyok nincsenek barátaim, akik azoknak mondhatóak nem is tartom a kapcsolatot és nincs is semmi közös bennünk. Szeptemberben kezdődik a középsuli, ahol újonc leszek, számíthatok valamire?

Figyelt kérdés
Mikor vége lett a sulinak eldöntöttem h most jól kipihenem magam és egyedül leszek egész nyáron. Július közepén rájöttem h nem jó így.
2008. aug. 19. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
hát egy új padtársra. új kalandok. stb... mire akarsz számítani.? vagy mit akarsz hallani?
2008. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy szerintem mindenképp nyitott és vidám és tégy jó benyomást az új osztályodra és akkor nem lesz baj!:)
2008. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi közös bennetek?

Miért neked milyen a stílusod? Keresgél a saját ízlésednek megfelelően. Mozdulj ki, járj el buliba, koncertekre, és ismerkedj. Nem olyan nehéz dolog :) Sok sikert!

2008. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az újsulihoz pedig állj úgy mint egy kihívás, légy nyitott és ismerkedj mindenkivel! Egy középiskolában már sokkal másabb mindenki, mint általánosba volt, az igazi barátságok főleg itt alakulnak ki.
2008. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb lesz a középsuli!!! Sok új ismire+barátra lelhetsz évfolyamtársak közül is:)

Ált.suliban volt sok legjobb btom, de velük egyáltalán nem tartom a kapcsoltatot! 2-3 éve nem beszéltem velük! (12.ikes leszek)

2008. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Középiskolában sokkal tartósabb barátságok jöhetnek létre, mint általánosban. Én egyetlenegy általános iskolai osztálytársammal találkozok néha-néha, a többit látni se akarom.

Viszont már 2 éve befejeztem a középsulit, és az ott szerzett néhány barátommal napi rendszerességgel beszélek, annak ellenére, hogy már főiskolára járok.

2008. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem voltak barátaim középiskola előtt. Középiskolában viszont ez a baj megoldódik általában. Akkor sem kell félned, hogy első vagy második évben nem találsz ideális barátot. Időközben, és általában véletlenszerűen derülhet ki kikkel vagy közös nevezőn, akár olyannal akire soha nem gondolnál.
2008. aug. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy bnőm volt általánosba,együtt is mentünk gimibe...de tuti hogy ha nyitott leszel,barátságos,segítőkész (de nem túl tolakodó) a leendő osztályoddal biztos számos olyan ember akad ott aki ezt értékeli és barátkozni fog veled!!!Ugyhogy ne keseredj el...lesznek még barátaid,ás a volt osztályoddakl meg ne törődj mert ott még általánosba csak a csúfolás,szekállás megy,de most már egy jóval érettebb,komolyabb közegbe kerülsz (remélhetőleg)!Fel a fejjel!!!szia
2008. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát nekem az ált suliból kerűltek ki a legjobb barátaim... máig tartom velük a kapcsolatot és járunk is el rendszeresen pedig azóta jó sok idő telt el (27 vagyok):)

Szerintem is légy nyitott és ne legyél egyedűl egész nyáron mert az butaság... járj el szórakozni... ismerkedni pedig tényleg nem nehéz:) sok sikert!!!

2009. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!