Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákmunka-Rendszeres szociális...

Diákmunka-Rendszeres szociális ösztöndíj kérdés. Hogy is van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Édesanyám egyedül nevel engem és a nővérem. Nővérem idén nyáron végzett szintén ezen az egyetemen, de már egy éve diákmunkásként dolgozik egy iskolaszövetkezetnél. Kérdésem az lenne, hogy a diákmunkát el kell számolni jövedelemként vagyis ha a NAV-tól jövedelemigazolást kér, ugyanúgy keresetnek fog számítani mintha rendesen dolgozott volna? Illetve augusztus közepe óta már nem diákként dolgozik ugyanazon a helyen. Ez is meg fog jelenni vagy ilyenkor milyen időszakról adnak igazolást?
2012. szept. 18. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A diákmunka után csak SZJA megy, tehát az nem "rendes" kereset.
2012. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És erről a NAV 0ft-os igazolást fog majd kiállítani? Nem igazán vagyok otthon az ilyen pénzügyekben, nem tudom mit takar hogy csak az SZJA megy utána. Illetve melyik időszakról adnak ilyenkor igazolást?
2012. szept. 18. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy kereset, csak az adózása más.
2012. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!