Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy zajlik az egyetemi...

Hogy zajlik az egyetemi felvételi? Több általam megjelölt egyetemre is felvehetnek, és később dönthetem el, melyikbe iratkozok be, vagy ha az 1. helyre felvesznek, már nem választhatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem válogathatsz, ezért fontos hogy olyan sorrendet adj meg amilyen sorrendbe szeretnél menni.
2012. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta osztályfőnök h miután kiderültek a pontjaink,utána még megváltoztathatjuk a sorrendet
2012. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég hülye osztályfőnököd van. Mindenki oda meggy ahova elsőként felveszik. Alapból a ponthatár is így alakul. Az utolsó felvett ember pontja a ponthatár. Ez 100%, hogy így van.
2012. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk az egész osztályba igazából csak én tudom hogyan zajlik afelvételi... még a tanárok se tudják nekem meg nem hisznek el semmit... ha bejelölsz vmit 1. helyre és hiába van más helyen is annyi pontod, hogy bejuss akkor is az első helre vettek fel
2012. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, akkor bekerülsz az elsőre, a másodiknál már nem is nézik a te pontodat mert az első helyre felvételt nyertél.
2012. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!