Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK mellé mit ajánlanátok...

BME-VIK mellé mit ajánlanátok második szaknak?

Figyelt kérdés

Villamosmérnöknek tanulok és viszonylag jól is megy, de úgy érzem kicsit beleuntam. Szívesen csinálnék mellette mást is, és akkor már valami olyan kéne, ami álláskeresés, karrier szempontjából is előnyös lehet később. Mit ajánlanátok? Egyelőre az alkalmazott közgazdaságtanban gondolkodok, abból pedig úgy tudom a Corvinus képzése a legjobb.


(Ha esetleg jár erre olyan, aki mérnöki szak mellett végez mást is, és írna a tapasztalatairól, az nagyon jó lenne, de persze mások véleményeinek, tanácsainak is örülök.)


2012. szept. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam a BME-n, hogy aki nagyon unatkozott, az a GTK-n elkezdte a műszaki menedzser (vagy valami ilyesmi) szakot, és így tanult direkt olyan közgazdaságtant, ami neki hasznos lehet a mérnöki diploma mellé.
2012. szept. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Azért nincs a BME-n őszi szünet, hogy nehogy a Corvinust is elvégezzék közben :-)


Szerintem keress szakmai gyakorlatot, ha unod, jobban jársz vele, mint +1 szakkal.

2012. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1000 éves, unalmas béna poén, amelyet a csecsemők mindig ismételgetnek. : )

Ráadásul rohadtul a kérdéshez vág.


Ha mást akarsz csinálni, akkor dolgozz. Ha nem akarsz, akkor meg nyilván valami gazdasági, AK lenne a legmegfelelőbb.

2012. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3:

Tán napközis-e vagy? :-)

2012. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!