Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan adott rá egyest?

Jogosan adott rá egyest?

Figyelt kérdés
Írtunk magyarból egy dolgozatot,egy helyettesítő tanárral,tudtam mindenre a választ,már a tollamat is elraktam,ill. a padtársam is elrakta a tollat.Rá nézett az enyémre,a padtársam,de nagyon közel;erre elvette a tanár és ráírt az enyémre is,és a padtársam dogájára is egy-egy egyest.
2012. szept. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, hogy sülne ki a szeme annak a rohadt tanárnak.
2012. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Most ennyiből nem derült ki, mi is történt.
2012. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Szegény... Én egyetemi szigorlaton azért buktam mert a tanár késett mert nem járt a metró. Szokj hozzá, az élet igazságtalan...
2012. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jogos. Nálunk a tanárok mindig is kihangsúlyozták az ilyeneket és be is tartotta mindenki, attól, hogy elraktad a tollat, meg tököm tudja senkit nem érdekel, az ilyen dolgok dolgozat írás végéig szólnak, amíg a lap előtted előre nézel és nem szólsz senkihez. Annyit még megtehettek, hogy beszéltek a saját tanárotokkal hogyan is volt ez pontosan, hátha ő engedékenyebb, de ha nem legalább megtanuljátok egy életre.
2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nehogy már más hülyesége miatt én szívjak;azt hittem az iskolában a tudást nézik.
2012. szept. 28. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Szokj hozzá, egyetemen még durvábban fognak szivatni és ott nem csak egy 1-es fog múlni, hanem esetleg egy tárgy, amivel csúszhat egy évet
2012. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha egyértelműen csak ő nézte a tiedet, akkor nem. Nem is értem ezért te miért kaptál egyest.
2012. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ez a lényege a kollektív büntetésnek: az is szív, aki nem csinált semmit, így végül aki "balhés" és állandóan szívnak a többiek is miatta, azt végül a többiek maguk utasítják rendre.

Beszéljetek azért a magyartanárotokkal.


Az egyetemi zh-kat ne keverjük azért ide, ott egy felnőtt áll szemben egy másik felnőttel, más viszonyrendszer, bár az alapelvek ugyanazok mindkét esetben: magadnak tanulsz, csalni meg gerinctelen dolog és végül magaddal tolsz ki csak.

2012. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!