Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnok alternativ gimnázium,...

Szolnok alternativ gimnázium, jó iskola?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 17:44
 1/6 anonim válasza:
18%
te Szolnoki vagy?
2012. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2012. okt. 2. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem! az a legrosszabb! Semmiképp se menj oda!!!
2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia,

én az egyik legjobb gimnáziumban kezdtem Szolnokon, majd az utolsó másfél évemet az Alterban töltöttem. Nagyon jó tanuló voltam mindig, de a vasszigor meg a lenéző tanárok valahogy nem nekem valóak. Életem legjobb döntése volt, hogy átmentem az Alterba. :) És aki meg azt mondja, hogy onnan normális ember nem kerül ki, annak itt vagyok én élő példának: a Debreceni Egyetemen tanulok, az egyik legmagasabb pontszámú szakon, államilag támogatottként.

Amúgy nem vagyok benne biztos, de én úgy tudom, hogy a suli megszűnik. Legalábbis a tavalyi tanév végén még erről volt szó, hogy összevonják a Széchényi István Gimnáziummal, és már több embert nem is vesznek fel, csak szép lassan kifut a maradék 3 évfolyam :/

2012. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
fos :D
2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
56%
Szar meg pénzt is kertek az oktatásért. Én esti tagozaton voltam ott is fizetni kellett erte es meg igy is meghúztak az érettségin. Pedig azt gondolna az ember ha mar fizet csak megadjak de nem. Sose voltam jo tanuló azért mentem oda gondoltam pénzért csak elnézőbbek meg normalisabbak lesznek es megadjak azt a szros érettségit. De nem szar lehuzos iskola volt ez, nem is csoda hogy bezártak. A legtobb ember csak azért ment oda mert azt hittek ha fizetnek akkor kapnak is cserébe valamit.
2018. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!