Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Fillér utcai általános...

A Fillér utcai általános iskola milyen?

Figyelt kérdés

Kik járnak oda, tandíj van-e, valami alapítvány finanszírozza-e?

Miért éri meg messziről, a város másik végéből és vidékről is oda járni? És ezek a gyerekek naponta ingáznak vagy bentlakásos?

Gazdag szülők gyerekének kell lenni, hogy oda járhass?


2012. okt. 3. 09:34
1 2 3
 11/22 László Anna123 válasza:
41%
nagyon jó suli :) odajárok és 8. évet végig nyomtam ott :) ha németre iratod a gyereket mérlegelni kell h 8.osztályra kb felsőfokú vizsga németet letehtné de angolt azt keveset és lemaradva tanulnak ...az angolos rész jó heti 5 angol a matektanár jó (felsőben) alsóban viszont vigyázni kell kihez iratod ...a mi osztályunknak 5 of.je volt 4 év alat..és ezért vannak hiányosságaik ...de midnentől függetlenül jó iskola!! <3
2014. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
73%
Nagyon jó iskola. Az én lányom oda jár és nagyon dicséro. A tanárok nagyon hatásosak és a német tagozaton nagyon jó az oktatás. Már az elsősök olyan szinten beszélnek németül hogy tyűha!A közösség is nagyon szuper.
2015. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
88%
Szerintem jo iskola.Az hogy sok sznob jár oda az ugyanannyira igaz mint a többi iskolára,vannak jófej kölykök is,de neincs olyan iskola ahol ne lenne beképzelt gyerek,németből középfokút angolbol,junior,vagy alapfokút tesz le egy csomó gyerek nyolcadikban
2015. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
91%
Én ide járok most vagyok nyolcadikos :) szerintem nagyon jó és erős suli. Nem kell megszakadni, del elkiismeretesen kell tanulni az ötöshöz. Az utóbbi időben az angol tagozat sokat javult, most már ha nagyon akarja az ember összeszed egy középfokút 8. évvégén. Kedvesek a tanárok meg a diákok nagy része is az. Persze vannak nagyon hülyék, mint mindenhol. Alapból ajánlanám azokat akik engem tanitottak, nem tudom, hogy még aktuális e. Alsós tanár: Hajdrikné Mikó Andrea, Felsős ofőm: Sulyokné Schillerwein Eleonóra. Mindkettő nagyon jó. Andrea néni tyúkanyó típus, pont jó alsósoknak. Eleonóra néni meg laza, jófej, de nagyon tud fegyelmezni. Remélem tudtam segiteni.
2015. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Utolsó ki vagy? Lehet h ismerlek
2015. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
#14 jah akkor egy osztályba járunk XD kivagy?
2015. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Én oda járok és nagyon szeretem most megyek 8.-ba!Az igaz hogy némely osztályközösségek nem valami jók(mint az enyém)de engem nem érdekel ha nem a ,,menőkkel'' vagyok és nem érdekel ha kiközösítenek mert aki a ,,menőkkel''van az a pénzéért szereti a ,,menőket''.
2015. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
88%
Én 8 évig jártam oda +a tesóm is oda járt imádtam mindenki jo fej de vannak sznobok is mint minden suliban de nem csak gaudag gyerekek járnak oda! Én ajánlom
2015. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
88%

Legjobb iskola a vilagon! Negyedikben valtoztam iskolat, akkor kerultem a Fillerbe. Eletem legjobb dontese volt. 14ben vegeztem ott most 10es vagyok,nem szeretem a gimimet, de tudom hogy soha megegy ahoz foghato sulit nem talalok.

Ha meg aktualis a kerdes: Irasd oda a gyermekedet nem fogod megbanni!

En kb 40percet utaztam oda pedig 3.kerben lakom. Minden percet megert.Nem kogazdag a csaladom de sose logtam ki. Nyolcadikra felsofoku nemet nyelvizsgam lett. Az en osztalyomban 10gyerek volt osszesen, valahogy igy hott ossze a vegere,de rokeletes volt. A Filler a legjobb dolog ami valaha tortent velem.

Szerintem a filleres diakok velemenyere adj ne pedig azon szulokere akik ismerosenek a baratjanak az anyukajanak nem tetszett amit hallott rola...

2015. dec. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én most vagyok 5. és és MÁR nem oda járok. Nekünk az osztály közösségünk szörnyű volt. Az osztályfőnökünk kedves volt de az már 5ben mindegy. A Tanárok sz@rok.
2021. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!