Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Fillér utcai általános...

A Fillér utcai általános iskola milyen?

Figyelt kérdés

Kik járnak oda, tandíj van-e, valami alapítvány finanszírozza-e?

Miért éri meg messziről, a város másik végéből és vidékről is oda járni? És ezek a gyerekek naponta ingáznak vagy bentlakásos?

Gazdag szülők gyerekének kell lenni, hogy oda járhass?


2012. okt. 3. 09:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Akiről megtudják, hogy el akar menni 8. előtt, annak szar jegyeket adnak. Én elmentem 4. után, és szerencsém volt annak idején, mert rendes volt az ofőm.
2022. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Látom jó régi topic, de hátha valakinek hasznos lesz.

Fantasztikus iskola, legalább is mikor én jártam oda 2007 és 2013 között akkor csodás volt.Életem legszebb éveit töltöttem el ott, meghatározó részét képezik az életemnek a Filléres emlékeim mind a mai napig. Aztán sajnos sok változás történt az osztályban, de én annak már nem voltam a részese mert elmentem másik suliba. (Sajnos). Hogy manapság milyen az iskola azt sajnos nem tudom. Gondolom lecserélődött az akkori tanári kar, meg hát a közoktatásban is sok változás történt negatív irányba. Sejtem, hogy ma már nem ugyan az a fantasztikus iskola mint 2010 környékén. Mindenesetre én csodálatos emlékeket őrzök ebből az intézményből, jó lenne hallani valakiről akinek a gyereke vagy esetleg ő maga most jár oda, érdekelne hogy mi van ott azóta.

2023. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!