Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai szalagavató...

Középiskolai szalagavató kötelező? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy most vagyok végzős egy Budapesti szakközépiskolában, és idén lenne a szalagavató, de nem szeretnék részt venni rajta. Pontosítva az osztálytáncon és a keringőn sem. Semmi konkrét oka nincs csak szimplán nem szeretnék táncolni. Osztályfőnök azt már tudta, hogy pár ember nem keringőik mert nincs párja... elég sok fiú van nálunk és csak pár lány ezért nehéz megoldani és külsőst meg csak akkor lehet vinni ha minden próbán ott van. Az 5 év alatt (nem buktam, csak nyelvi előkészítős osztályba járok) egyszer sem voltam osztálykiránduláson mert annyira nem csípem az osztályom és ez osztályfőnök sem nézte jó szemmel, de ha most megmondom neki h nem is akarok az osztálytáncon részt venni, akkor arra kötelezhet? Persze órarendileg csak egy óra, de meg kért h még maradjunk egy órát. Akit meg meghívok, de nem vennék részt akkor az nem lenne ciki, hogy én hívtam meg de nem táncolok? Illetve a szalagavató után lévő after party-ra a táncon részt vett vendégek is szoktak menni? persze nem a nagymamákra gondolok hanem pl barát/barátnő, vagy az már csak az adott iskolára és évfolyamra vonatkozik?

2012. okt. 3. 19:12
 1/3 anonim válasza:

Nem kötelező részt venned. Egyszerűen megmondod, hogy nem akarsz táncolni (nincs köze hozzá miért). Az én barátom sem akart gimiben táncolni az osztálytáncban..

Szerintem a tűzésen részt kell venned, de azon felül semmi sem kötelező

2012. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kötelező. Én is idén végzek, és nem fogok táncolni szalagavatón. Az ofő tök jól fogadta, nem volt mérges egyáltalán. Én a szalagtűzőre elakartam menni, de mivel van egy "kis" elmaradásom az osztálypénzzel, ezért az ofőm nem engedi... Mindegy, nem is baj, mert utálom az osztályomat, és az ofőt is, úgyhogy annyira nem is bánom.
2012. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!