Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen menete van egy iskola...

Milyen menete van egy iskola bepanaszolásának, hogy kezdjek hozzá és hol?

Figyelt kérdés

Szeptemberben beiratkoztam a Drégelyvár Oktatási Központ nevű iskolába Zuglóban.

Itt OKJ-s szakmákat lehet "tanulni". Én körmösnek jelentkeztem.

Egyre több lett a felháborodás, miután egy hónapig 1200 embert betömörítettek egy "sátorba" tűz-és munkavédelmi oktatásra ami sokkal inkább volt Comedy show mint oktatás, próbáltak nagyon humorosak lenni.

Hónap végén be kellett mennünk az iskolába vizsgázni, ami kemény 10 kérdésből állt, A,B,C,D válasz lehetőségekkel, a tesztkérdés megoldásai nyíltan kiterítve a tanári asztalra, tanár sehol.

Végre mindenki örült h megkezdődik az oktatás, erre bejelentik h még pár hétig a Barba Negra nevű klubba kell járnunk (ez egy kocsma!) ETIKAI oktatásra.

Mivel 10.osztály után is jelentkezhet az ember OKJ-s képzésre, ami 16 évet jelent, kérdem én, h teheti be egyátalán a lábát egy kocsmába?? Hogy oktathatnak egyátalán egy kocsmában?

Könyveket még egyátalán nem kaptunk (másodévesek közül is van aki nem), de kifizettették velünk vissza a pénzt nem kapjuk.

Az iskolában embertelen körülmények, egy félreeső sarokba besöpörve a szemét, a cigi csikkek tömkelege!!

Milliószor kértük őket szépen h legalább méltassanak válaszolni, de semmi.

Ezek után szeretném őket bepanaszolni, feljelenteni, beperelni, ami lehetséges...

Kérdésem hogy hogyan kezdjek hozzá, és hol?


2012. okt. 4. 12:51
 1/4 1Frank válasza:
Ha máshol nem a net-en biztos fenn van az iskola felettes szerve.Oda menj el,vagy első lépésben szintén a google segítségével keresd meg az igazgatót és vagy írjál egy emailt vagy menjél el a titkárságra.
2012. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen putri hely ez? És hogy működhet egy iskola ilyen körülmények között?

Bár érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, de gondolom nem Te vagy az első, akinek szemet szúrt a környezet és a vitatható eljárások.

2012. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem.

Az egész iskola fel van háborodva, iskola látogatásit sem kapunk, már 2 hete halasztgatják. Ma közölték velem hogy jövőhét szerdáig NINCS titkárság.

2012. okt. 16. 16:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Titkárságon, igazgatónál már voltam, közölték, hogy egy telefonjukba kerül és el van intézve a bepanaszolás, őket nem érdekli.
2012. okt. 16. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!