Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyat utálod/utált...

Melyik tantárgyat utálod/utáltad a legjobban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 16:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
én a magyart. saját véleményünk nem lehet semmiről, másét meg ki akarja megtanulni ?!
2012. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Földrajz, töri. De azért az durván hangzik, hogy utálni...de ezek tantárgyak azok amelyek távol állnak tőlem. De természetesen mind2ben vannak anyagok, fejezetek amelyek számomra érdekesebbek.
2012. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
30%
Biosz pfúj. Egyáltalán nem érdekel. Kémiát sem szeretem. Sőt minden tantárgyat utálok.
2012. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Matek. Oké hogy ez szinte alap, meg voltak benne jó dolgok amikre valóban meg kellett tanítaniuk de annyi sok marhaság van benne amit úgysem fogunk használni az életben. Függvények, értelmetlen, gyökvonás, szinte nem kell használni sehol, logaritmus, ezt utáltam a legjobban semmi értelme. kombinatorika, valószínűségszámítás totál bonyolult kb senki sem értette és soha a büdös életben nem fogják ezt kérni.

Ezen kívül még a fizikát utáltam de ott is csak a számolásos részét, inkább.

2012. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

NYELVTAN.

Mondhatni tökéletes a helyesírásom, de ezt a tantárgyat egyszerűen nem bírom elviselni, komolyan. Már hatodikban is a fejemet fogtam a nyelvtanokon, hogy úristen, ezt én még 8 évig fogom tanulni?! Olyan cseszettül unalmas, hogy inkább tanítanék egy táncoló mókust agysebészetre, minthogy még egyszer végighallhassam a francia akcentussal beszélő magyartanárom "A kommunikáció funkció" című előadását...

No meg a mondatelemzés, hát emlékszem hetedik-nyolcadik osztályban, 2 évig MINDEN NYELVTAN ÓRÁN, hangosan elemeztük a mondatokat. És akkor nyolcadik évvégén.:

"A cseresznye leesett."

hát ööö...izzéééééé...nemmm tudom...mit állítok? hát...ööö...azt hiszem...cseresznye? aláhúzom két vonallal..

És akkor ez ment végig, hát én azt hittem kiugrok az ablakon. De amúgy végig ötös voltam belőle mindig is, mert nevetségesen egyszerű.


INFORMÁCIÓKEZELÉS.

Azaz gépírás, csak szépen eladva.

Beismerem, tényleg hasznos tantárgy, alig vártam, hogy tanulhassam, DE

Amikor közösen gépeltünk, együtt, betűzve..

"Rajta! A dé a jé ká a" és akkor csigalassúsággal, egyenként írtunk, na de ez meg nem is lett volna gáz, de amikor a tanár minden betűnél TAPSOLT egyet, én azt hittem leütöm egy péklapáttal, és az 1000. tapsolásnál már rosszul voltam az idegességtől. Így nem lehet koncentrálni(mert egyébként aki még nem tanult gépírást, az nem tudja, hogy milyen nehéz 10 ujjal vakon gépelni, cseszettnagy koncentrációt igényel.), hogy valaki közben ordibál és tapsol. És akkor mindenki tele lett hibával és idegbetegen hagyta el a termet, bezzeg amikor mindenkinek magában kellett gépelnie, akkor érdekes, mindenkinek jól sikerült. ÉS EZ NEM TŰNT FEL NEKI.

Ja, és a legjobb, amikor betűdiktálásnál elkezd viszketni az orrod/füled, és bejön egy bogár zümmögni.

De azért ismétlem, elég hasznos tantárgy.


ANGOL

Hát hol is kezdjem...ahhoz, hogy bekerülj erre a tagozatra, ahhoz előtte 50 pontos ANGOL szóbelit kellett tenned.

Szóval, amikor az első órán kilencedik osztályba belenéztem az angol tankönyvbe, és ott tartott szintileg, hogy "Hello, my name is Ben, and I'm 16 years old", akkor azt hittem, hogy kiugrom az ablakon. Kilencedik végére angol középfokút terveztem, de hát így maximum önerőből fog összejönni, mert ezek az angol órák..hát most is kirázott a hideg, mert nem tudom hogy gondolták ezt a kezdő szintet, még jó, hogy nem akartam, hogy már az első hónapban rájöjjenek, hogy elmebeteg pszichopata vagyok, mert akkor kb felgyújtottam volna az iskolát és könyvégetés szerveztem volna a kezdő angol könyveknek.

Szóval egy drága angol óra abból áll, hogy a megbocsájtásért könyörgök Istenhez, amiért valami olyasmi tettem, amivel kiérdemeltem ezt a heti 5 óra agyhalált.

tehát most ott tartok, hogy állandóan angol könyveket és külön nyelvtankönyveket olvasok, hogy letehessem a középfokút évvégén, önerőből. Ciki.

2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Műszaki rajz. Egyszerűen nincs jó kézügyességem, de ehhez az kellett. Majdnem meg is buktam belőle, örültem neki, hogy csak 1 évig tartott!


Elektrotechnika. Teli volt érthetetlen szakszavakkal, unalmas volt.

2012. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

kémia, biosz: egyszerűen a tanár nem valami jó. és az túlzás hogy utálom, inkább csak nem szeretem :D

földrajz: itt viszont jófej a tanár, ez csak alapból nem tetszik.

2012. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Matek, kémia, filozófia...


Matek: utálom, gyűlölöm, nem értem!

Kémia: szimplán csak nem érdekelt, de így is jó voltam belőle

Filozófia: amikor 45 percig arról beszélgetünk, mi a boldogság, és elmondom, hogy szerintem mindenkinek egyéni, majd nekem esnek, hogy hogy képzelem, hááát, nem lopta be magát a szívembe :)

2012. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
52%

Matek, Fizika, Biosz


Ezeket ki nem állhatom. A latint nem írtam a sorba, de azt sem szeretem.

Mint írta az egyik hozzászóló, a mondat elemzést:

Örülj neki! Nekünk ugyanezt kell megcsinálnunk, csaak latinul. Azaz már ötödikben csináltuk a mondat elemzést, latinul. Az sokkal nehezebb.

2012. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
23%

Utáltak:


Biosz, Kémia, Matek, Fizika, Nyelvtan, Történelem, Irodalom, Angol, Testnevelés


Nem szeretem:


Földrajz (igazából ha nem írnánk ennyit még szeretném is)

Rajz


Szeretem:


Osztályfőnöki (akkor nem amikor kémiát tanulunk)

Informatika

Ének-Zene


Imádom:


Na ilyen nincs:D


Szóval utálom az iskolát. 8.-os vagyok amúgy. A legutáltabb tantárgy a Kémia számomra. De látjátok még mennyit utálok:D. De ennél aztán rosszabb nincs, ez mindennek a teteje. Ráadásul a tanár idegbeteg és ofő órán is ezt a szärt kell hallgatni. Borzalom. Plusz semmi sikerélményem sincs 2-nél jobb jegyem nem volt 2 év alatt. A többi tantárgyból szinte egy-két kivétellel mind volt már 5-öm de 4-es tényleg mindegyikből. Semmit sem értek belőle. Max. a tömeg százalékszámítást.

2012. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!