Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a Berzevicz...

Van itt olyan, aki a Berzeviczy Gergely Szakközépiskolába jár, vagy esetleg már hallott róla?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és pár éve eldöntöttem, hogy ide szeretnék menni továbbtanulni, viszont jól lenne néhány véleményt hallani róla.
2012. okt. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem oda járok de sok ismerősöm tanul ott és én is elég jól ismerem a sulit. A közösség és a tanárok többsége jó, de oda csak akkor menj ha nagyon jó tanuló vagy mert elég erős iskola. Gondold át hogy mennyire bírnád:) mondjuk ha rossz tanuló vagy úgysem vesznek fel, olyan 4,2-es átlagtól már van esély.
2012. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem tavaly oda osztottak be emelt szintű érettségire közgázból, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt :)
2012. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5,00 az átlagom, és szerintem bírnám. Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 6. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 5,00 akkor biztos felvesznek:))
2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem jó suli, ilyen átlaggal valószínűleg nem lesz gondod. Egyébként én oda is járok. :
2012. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azóta már oda jársz?

Milyen?

2014. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!