Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a 7. kerületi...

Milyen iskola a 7. kerületi Humán Facultas Gimnázium, legfőképpen arra vagyok kíváncsi hogy milyenek a tanárok és a diákok, mennyire erős vagy gyenge gimnázium?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:57
 1/7 anonim válasza:
100%

A tanárok nagyon jó fejek, de a diákok nagyon suttyók és leszarják az egészet ezért a tanárok is. Nagyon gyenge iskola én semmit nem tanultam az évben és szín ötös vagyok.... egy jobb iskolából jelentkeztem át ide és hát tragikus váltok is.

Mindenkit felvesznek és 45en vagyunk egy osztályban. Vannak tanárok akik nem is tanítanak a többinél meg nyitott füzettel lehet dogát írni kb.

2013. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.!Köszi a válaszodat!
2013. jan. 23. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Facultasba járok már 3 éve. Szeretem ezt az iskolát. Szerintem az erőssége olyan közepes.Ha tanul az ember akkor lehet jó jegyeket szerezni, de ha nem akkor jön a megérdemelt 1-es.

A tanárok jók, elég közvetlenek és rendesek a diákokkal.

2013. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Diákok milyenek?Lekezelőek a többiekkel?Hogy fogadják a gólyákat?
2013. ápr. 20. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lekezelőek. Én egy másik iskolából jöttem át 9-ben évközben, mert a másik iskola nem tetszett. Itt rögtön befogadtak, már az első nap összehaverkodtunk egy pár emberrel, akikkel azóta is együtt lógunk.A felsőbb évesek is egész jófejek, nincs szivatás, mint az előző sulimban.
2013. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi.
2013. ápr. 27. 13:33
 7/7 anonim válasza:
kb hanyas átlaggal vesznek fel?
2014. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!