Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív hallgatói jogviszonyra...

Passzív hallgatói jogviszonyra jár iskolalátogatási igazolás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
nem
2009. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még diák sem.
2009. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mármint az érvényesítő matrica.
2009. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Iskolalátogatásit kérdeztem, nem matricát. Értő olvasás, általános iskolai anyag...
2009. aug. 5. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak kiegészítette nyugi, amúgy nem nem jár neked semmi.
2009. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel le van pontozva az első akinek igaza van, gondoltam odabiggyesztem, hogy még diáknak sem vesznek, nemhogy iskola látogatásit adjanak. Ha nekem bajom van az értő olvasással, akkor gondolkodj el te is, mert a passzív félév azt jelenti, hogy halasztod a tanulmányaidat, nem iratkozol be a félévre, nem jársz oda. Akkor még is mire járna neked ISKOLA LÁTOGATÁSI igazolás?
2009. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. Nem kell kiegészíteni semmit, egy kérdést tettem fel, a választ megkaptam, több infó nem kell, azért,mert valakinek piszok sok ideje van és még hiperokos is, gátat lehet szabni a grafomániájának.

2. Mi a francért kell mindig azt hinni, hogy a kérdező az érintett?

3. Nem pontoztam le senkit, siránkozni nem nekem kellene.

2009. aug. 6. 16:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már olyan, akinek adtak róla papírt, méghozzá hivatalos dokumentumhoz volt rá szükség...
2009. aug. 6. 16:07
 9/14 A kérdező kommentje:

Különben pedig nem kellene általánosítani.

Ha nekem lenne rá szükségem, van bennem annyi, hogy én járok utána adott helyen, nem pedig interneten kérdezek meg vadidegen, a témában talán jártas személyeket...

2009. aug. 6. 16:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Bla, bla, bla.
2009. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!