Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE - ÁOTK állatorvosi...

SZIE - ÁOTK állatorvosi képzésre jár plusz pont az érettségin, ha van állatorvos asszisztensi OKJ-s végzettségem?

Figyelt kérdés
Továbbá érdekelne, hogy az állatorvosi mennyire reál szak? matek meg ilyenek milyen módon mennyire vannak?
2012. okt. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem.


Háááát, kell hozzá logika (hogy könnyebb legyen, ne csak egy telefonkönyv), némi matek (a kémia miatt elsősorban), de azért egy mérnök szak közelében sincs az elvárt matek.

2012. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, ugyanis 2 emelt szintű érettségi kell már, és emiatt megvan már a max plusz pontod, többet nem tudsz vinni.

Minimális matek kell a kémiás számolásokhoz, de másodfokúnál nehezebb dolgot nem nagyon kérnek. Esetleg szabadon választható tárgynál statisztikai elemzéseknél.

2012. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs plusz pont.

Én nem rég végeztem, az én időmben 1 félév biomatek volt, nem volt vészes. A biofizika 2 féléves volt, arra megint csak nem kellett sokat tanulni, viszont több évfolyamtársam emiatt csúszott 1 évet. A kémia szintén 2 féléves volt, az elég tanulós tárgy, gyakorlatok is vannak, amire készülni kell, de meg lehet csinálni. Szóval mindegyik teljesíthető. :)

2012. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a biofizika 1 féléves,a kémia 2 éves tárgy most már.(állatorvosnak tanulok)mondták is a tanárok,hogy jó sok minden megváltozott mostanában,pl a növénytan is hosszabb ideig van,de csak 2 hetente :)

am az OKJ-d nem számít a felvételin,ott csak a 2 emeltből kapsz plusz pontot,azok meg kötelezőek.

2012. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!