Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi egyetemre milyen...

TrishBlond kérdése:

Állatorvosi egyetemre milyen érettségik és nyelvvizsgák kellenek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most h pl. kémia/biológia emelt szintű érettségi, angol felsőfokú..stb.:)
2011. dec. 2. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, hát az pont stimmel, amit leírtál :) no idén még nem kell mindkettőből az emelt, de legalább az egyikből igen. Viszont ugye itt a fizikát nem fogadják el.
2011. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) akkor pont eltaláltam..kell esetleg másik nyelvből is vizsga..vagy ha van egy biosz emeltszintűm amellé mi kell még? :)
2011. dec. 2. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nyelvvizsgáért úgy kapsz pluszpontot, hogy vagy két középfokért 40-et vagy egy felsőfokért. Tehát több nyelvvizsga a felvételihez nem kell, mert nem fogsz több pontot kapni érte. Viszont, ha jól tudom ott is kell majd az angol szaknyelv, mint a többi orvosin, de azt ott oktatják, tehát az majd csak ott fog érinteni.


Biosz mellé egyedül kémia érettségi kell még, én mondjuk inkább utóbbiból ajánlanám az emeltet, hiszen azt jobban tudod majd hasznosítani, de nyilván először csak legyen benn az ember, úgyhogy ha könnyebb bioszból emeltezned akkor :)

2011. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:))
2011. dec. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!