Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ember egyik rossz tulajdons...

Az ember egyik rossz tulajdonsága, hogy nem bírja beismeri ha hibázik én most beismerem! :D Az a lényeg, hogy a magyar óránkat eddig 1 tanár tartotta most felbomlott és két tanár kezdett el tanítani minket!?

Figyelt kérdés
én véletlenül rossz csoportba mentem és a p tanár beírt hiányzónak de az x tanár meg beírta, hogy részt veszek az órán! Végül 10 igazolatlan órát akar beírni a p tanár de az x meg tudja igazolni. Beírhatnak igazolatlannak?
2012. okt. 8. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te szent szatyor, az egyik tanár felbomlott? 10 óra után jöttél rá, hogy rossz csoportba jársz? Vág az eszed, mint a borotva, fiam. Szóltál már a rejtélyes x-nek a fennálló helyzetről?
2012. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem 10 óra után jöttem rá! de amikor rájöttem már felírta a nevem az új tanár és gondoltam jó lesz itt nekem!!

meg ez a tanár alapból jobb így nem csináltam belőle problémát!! :D

2012. okt. 8. 21:30
 3/9 VVMMvvmm válasza:
Jó, hogy beismerted.Beismerted bizony.Te aztán úgy beismerted.Beismerem.
2012. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
basszátok meg nem ezen van a hangsúly! IGEN BEISMEREREM!!!!
2012. okt. 8. 21:38
 5/9 VVMMvvmm válasza:
Ezt ismertem be én is!
2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a qurvaanyád!
2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem, nem lesz semmi gond, és az osztályfőnök segít elintézni. Gondolom ez csak valami adminisztrációs részlet, és elég lesz, ha szólsz neki.
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
...vagy az x tanárnak, ha benne amúgy is alapból jobban megbízol. Szerintem ez az egész nagyon úgy hangzik , mint valami adminisztrációs apróság, amit könnyű lesz elintézni, ha szólsz. A régi időkben (persze az picit más helyzet volt) én is mentem rossz csoportba (az inkább iskolai kötelező TSZ-es munka volt, mint tanítás), abból sem lett semmi baj, csak szólnom kellett.
2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyetemi csoportokat is teljesen hasraütésszerűen bontották, lényegében egyszerűen ,,kettévágták a névsort''. Szóval szerintem nekik igazából mindegy, még talán csak vissza sem fognak küldeni. Elég lesz ha szólsz
2012. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!