Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóth Árpád Gimnázium közgazd...

A Tóth Árpád Gimnázium közgazdasági részére 4,3-as átlaggal a főtantárgyakból van esély bejutni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 19:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Magyarul ez a Matimatika-Történelem csoport
2012. okt. 9. 19:40
 2/2 fhenrir ***** válasza:

Van, bár amikor én jelentkeztem idestova 6 éve, akkor más volt egy kicsit a helyzet (például nem fél osztály indult, hanem teljes). A szóbeli és írásbeli felvételit nézik inkább, nem a hozott jegyeket. Tehát ha valaki általános suliban hármas átlagot csinál mert lusta, de érdeklődik a történelem iránt és utána is olvas, valamint némi logika is szorult belé, akkor simán be lehet kerülni. Nekem felvételikor a matek szóbeliztető sokat segített, rávezetett a dolgokra, a történelem jobban ment, ott meg is kérdezték hogy honnan tudok ilyen dolgokat, aztán mondtam hogy járatom a Rubicon magazint (ez itt a reklám helye volt), meg ilyesmi.

Ha van kérdésed a suliról írd meg privátban, szívesen válaszolok.

2012. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!