Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Széchenyi István Gimnázium...

A Széchenyi István Gimnázium milyen erősségű, gimi?

Figyelt kérdés
Budapesten van.

2012. okt. 10. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Közepes
2014. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Budán van
2014. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda szeretnél menni?
2014. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem mondanam a legjobbnak.

Sajnos ezt a vezetosegnek koszonhetik.

Es leginkabb a matematika oktatas egyik kiemelkedo tagjanak.

Ha lenne ,,Hogyan hozzunk meggondolatlan donteseket mas emberekkel kapcsolatban, majd tegyunk ugy mintha mi sem tortent volna, mert mi allunk a kis piramis tetejen" cimu konyv, akkor biztosan o lenne az iroja.

Vannak olyan remek oraadok, akik ha legjobb formajukat hozzak, akkor epp tudjak melyik osztalyban ulnek. Sajnos a tananyag mar nehezebb feladatot okoz szamukra.

Vannak akik remekul tudnak meselni szakacsmesterseguk tudomanyarol, a csillagokrol, a bolgyokrol NEM szunetben...Erettsegi tantargy.

De, hogy ne csak rosszat...

Voltak jo tanarok. Plusz feladatokat vallatak, kozossegeket alkottak, versenyekre mentek, segitettek felkeszulni....Nos.. Ok mar nincsenek ott.

De vannak meg remenysugarak a tanari karban. Remelhetoleg nem alszik ki a fenyuk ebben a hervaszto hangulatban es nem hagyjak el az iskolat.


2-3 ember csereje igen hasznos lenne az iskola szamara.

piramiscsucsa

2015. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hmm erősség :D mit is írhatnék a Széchényiről? 4 év elég sok, nemde?! én végigszenvedtem, de félre értés ne essék nem az erőssége miatt :D Tanárok hol jók hol csapnivalóak :) Persze a legjobbak csak átmenetileg tanítanak az intézményben :) Ahogy beszoknak és megismerik a rendszert szedik a sátorfájukat és menekülnek, vagy elküldik őket, ha diákpártiak :) megis értem őket :) Én is próbáltam menekülni, de hát csak úgy vett volna át 1-2 iskola ha vizsgát teszek náluk :) hiányos tudással (nem csak az én hibámból) nem igazán tudtam volna jó különbözetiket írni :) De figyelj!! konkrétan ha nem is kéred akkor is van olyan tanár aki úgy gondolja, hogy az emelt matek sokkal jobban menne így azt tanítja 3 évig, és a rossz jegyeket annak tudja be, hogy "hülyék" a diákok :D majd mikor utolsó évben végre kapsz egy normális tanárt!!! Akkor az előző azért meg meg nézi az utolsó évben produkált jegyeket, és odaszúr az új tanárnak: hogy láttom te se tudtad őket megtanítani (nem szó szerinti idézés). Na mindegy is :D Oda mész 4,5ös átlaggal akkor lehúznak :D bekerülsz oda és olyan mint az aszkaban, nincs menekvés. Szívesen írnék még lehúzó kritikát de az a helyzet, hogy van jó oldala is az iskolának, persze az nem járul hozzá az életed fejlődéséhez, tanulmányi szinten. A diákok jófejek (Bajban össze kell tartani persze!) A iskolai rendezvények kicsit szervezetlenek, de még mindig ott van az osztály összetartó és megmentő ereje :) Ha tanulni akarsz ne ide jelentkezz, ha viszont "jó" társaságra vágysz osztály szinten (persze ez is szerencse kérdése) akkor bátran jelentkezz és jelőld első helyen :D
2015. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ááákisNapoleonkomplexusos :D
2015. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!