Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Lehel...

Mi a véleményetek a Lehel Vezér Gimnáziumról (jászberény)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ?
2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kolesz milyen ?
2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van "nyek" ?
2019. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
37%

A Lehel jó suli, ott végeztem pár éve. Pár ember kivételével mindenkit felvettek az egyetemre, ahova jelentkezett. Engem akkor csak azért nem vettek fel, mert az ipar művészeti egyetemre jelentkeztem, ahova elvárnak szakmai tudást, ezt természetesen nem tudja a Lehel biztosítani, de nem bánta meg, hogy oda jártam. Lett nyelvvizsgám, jó érettségim, a pontjaim is jók lettek. Már az iparra is bekerültem és a nyelvvizsgával nem kell majd foglalkoznom, hogy megkapjam a diplomám.

Bár sokan írják, hogy sznob hely, ez szerintem nem igaz, nem vagyok egy gazdag vállalkozó gyereke sem és az osztályomban sem volt szerintem senki más se.

Én csak ajánlani tudom.

2019. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!