Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen *eséllyel lehet bejutni...

Milyen *eséllyel lehet bejutni a Szegedi Teleki Blanka Kollégiumba? Hogy néz ki, milyenek a szobák, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(*átlagos kereseti lehetősége van a szüleimnek,fix munkahelyük van,nem váltak el,öcsém is most lesz első éves az egyetemen,58 kmre van tőlünk Szeged)
2009. aug. 6. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Félegyházi vagy?melyik szakra mész?JGYPK?
2009. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég kicsik az esélyeid
2009. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orosházi vagyok , számviteli szakügyintézőre megyek.
2009. aug. 6. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok


háááát,sajna valóban nem sok edsélyed van.én albis vagyok,de többen a csop.társaim közül Telekisek.több mint 400 fős a koli,de eléggé válogatnak.


azért lehet szerencséd,mert sokx eleve albérletet keresnek az emberkék,így végülis juthat hely neked..de elég "jó" a háttered,meg sajna ez a távolság se túl nagy...én félegyházi vagyok,ezért kérdeztem...én ugyan nem jelentkeztem a koliba,de ismerek olyat aki innen igen és elutasították...


amúgy van orosházi csop.társam is.de ő félárva...szóval más az elbírálás...


valóban előnyben vannak a messze lakók,árvák,vagy egyedült neveltek stb...akiket én ismerek kolisokat azok általában ezekbe a kategóriákba tartoznak...


a koliról:2x voltam bent, eddig nagyon jó kis hely,van net,szép fürdőszobák,elég komfortos.a többiek is elégedettek.+nagyon jó helyen van városon belül,mindenhez közel!!ez is fontos!



azért azt mondom próbáld meg,hátha...


nem tudom láttad-e ezt az oldalt,itt van sok info,kép.:

[link]


sok sikert!!!:)

2009. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,h felvesznek. Nem bántásból mondom csak vélemény. Hidd el lesz ott elég gyerek akiknél bejelentve apu anyu minimálbéren van meg van 3 testvére. Velük töltik fel a helyeket.
2009. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bántás, igazából nem akarok menni annyira, csak anyáék miatt h könnyebb legyen nekik,meghát az albi is már megvan...
2009. aug. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!