Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon szeretnék a Xántus...

Nagyon szeretnék a Xántus János Középiskolába bekerülni. Tudnátok tanácsokat adni hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Közületek szeretne valaki oda felvételizni? Vagy jár oda?Milyen az iskola?Minden igaz amit mondanak róla?(Mert annyira jónak hangzik,hogy az már mesebelinek tűnik *-* )

: ) A válaszokat előre is köszönöm! :D


2012. okt. 14. 15:11
1 2
 1/20 Satsuky Hironoshy válasza:

Én is kinéztem a sulit. :))

Voltál a nyílt napon?

Nekem nagyon jó sulinak tűnik, viszont eléggé nehéznek.

Maga az iskola nagyon jól van felszerelve, és tényleg mesebelien néz ki. 60.000Ft/fő/félév nem tudom, hallottad-e?

Én bejelölöm, aztán majd lesz ami lesz... :DDDD

2012. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Voltam nyílt napon,iszonyú jónak néz ki a hely.Bár sokan mondják,hogy szob hely,de mindegy.Melyik napon voltál te nyílt napon?Melyik szakot jelölöd meg? : )
2012. okt. 14. 20:22
 3/20 anonim válasza:
Jujj én is oda szeretnék menni egy ismerősöm jár oda am...aztmondta rohadt jó a suli meg mindenki tökjófej...húú nekem is nagyon bejött am és közel sincs annyira sok sznob mint ahogy mondják szerintem tök jó...:D
2012. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy nincsenek osztálytermek, de hogy felújították a Gettót, és állítólag az is tökjó lett:) Bár nekem nem szimpi...Minek fizessek, ha egy erősebb, normális gimnáziumban talán jobbat is kaphatok?
2012. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

hát, először is, hogy behívjanak szóbelire kb. 30-35 pontnak meg kell lennie mindkét felvételidnél... aztán, ha eljutottál szóbelire nagyon fontos, hogy szépen fel legyél öltözve, mert azt is pontozzák.:) van angol szintfelmérő, és miután az igazgatóval elbeszélgettél átküldenek egy angol tanárhoz is szóbelizni. (nem kell beparázni csak egy képről kell beszélni.)

nem muszáj agyon nyalni amúgy... érdemes elvinni okleveleket/nyelvvizsgát ha van.

én pl. megmondtam, hogy nem szeretem a kötelezőket mert túl részletesek, egy magyar tanár ült bennt és nem volt semmi izé...

megkérdezik hogyan járnál be. ha megkérdezik a kedvenc fimned ne a másnaposokat meg a ted-et mondd... az fontos.:D

egyáltalán nem gáz.:D ja és, hogy mit szeretnél második nyelvnek!!

és igen, én oda járok. :) és aki igényesen öltözödik attól még nem nagyképű sznob ;).

a tandíjon kívül viszont még sokat kell fizetni főleg 9. elején. :) de szerintem ez minden suliban így van. sok sikert.:))

2012. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Satsuky Hironoshy válasza:
Az első válaszoló vok. Én csütörtökön voltam a nyílt napon :)) Én valszeg gimi részre mennék :)))
2012. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
2. válaszoló vagyok és szerintem megéri fizetni mert ahogy hallottam abból mi nagyon sok mindent visszakapunk amúgy nekem az igazgató is tök szimpinek tűnt..:D
2012. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Én is csütörtökön voltam nyílt napon.Melyik csoporttal voltál?( melyik emberkékkel voltál) Lány / fiú?

2012. okt. 15. 18:55
 9/20 anonim válasza:
én is Csütörtökön voltam nyílt napon :$ őőhm én valami Fannival és Ricsivel voltam :D:D Ha ti is ebbe a sulib akartok menni, akkor jelöljetek be FB-n, és írjatok üzenetet h. ti is jövőbeli Xantusosak vagytok :D Mert ha felvesznek minket, és egy suliba kerülünk akkor jó ismerni a másikat :D:D Ez a fb-m: Rebeka Rebell Szaniszló [link]
2012. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

második vagyok.

Nem igazán győzött meg az, hogy sok mindent visszakapnék. Nekem nem szimpatikus az az iskola, amelyik felvesz egy csomó gyereket csak azért, mert előző évben sok pénz elment egy felújításra. A pontszámon meg nevetek: 60-70 pont? Ennyivel gimnáziumba? Már ne haragudjatok, de ha osztályoznánk, ez egy kőkemény 3as lenne általánosban, és harmatgyenge épp-hogy 3as gimnáziumban.

Persze lehet, hogy nincs igazam, és azért vesznek fel ennyi ponttal is, mert kitűnő vagy/voltál. Vagy csak simán kiesik előled mindenki, aki jobb és vésztartalékként megjelölte.

De persze ez csak az én véleményem, felkészülni pedig úgy lehet, hogy (ha van) elmész előkészítőre, és ott minél több mindent megtudsz, és ismerkedsz:)

2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!