Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » én 33 éves vagyok, meg van az...

én 33 éves vagyok, meg van az éretségim. Lehetek rendőr, esetleg a TEK-hez hogyan lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 22:48
 1/5 anonim válasza:
33 évesen már nem sok esélyed van bekerülni, ezt még a húszas éveid elején kellett volna! Mire végigmennél a ranglétrán, és bekerülnél, már rendőrhöz képest szinte nyugdíjas korban lennék.
2012. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem 20 éves fejjel még nincs meg, és nem is lesz meg pár évig, de helyesebben írok :D


Egyébként szerintem is késő már kicsit :-\


Menj Közterület-felügyeletesnek. Ha ez a szakirány vonz. Az szerintem még lehetsz, csak egy OKJ-t kell végezned.

2012. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen rendőr akarsz lenni, nagyon sok ágazata van a szakmának. Én pl. lehetnék nyomozó, mert megvan a végzettségem hozzá, és az nem kor- meg testierő-függő dolog. Szerintem náluk érdeklődj.
2012. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy rendőr lény elég komoly erőnléti felvételi van. Ismerős Szegeden csinálta a képzést, viszont javarészt 18-20 éves fiúk vannak.
2012. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam semmi konkrét szakirányban,csak úgy gondolom ez a szakma elég biztosnak tűnik. Abban biztos voltam hogy a ranglétrán nem tudok magasra jutni,persze ez nem jó de ez van. A kondival nincs bajom 1000%.

Az hogy egy fiatalabb parancsol nekem az szerintem egyáltalán nem fontos.

Ha valaki tud konkrétat mondani az jó lenne!!

BIZTOS hogy nem, vagy LEHET csak nem ajánlatos

2012. okt. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!