Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb infos szakköz...

Melyik a legjobb infos szakközép iskola miskolcon? :$ hova jelekezzek (majd)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok miskolci, én az ország "legjobb" informatikai iskolájába jártam és a szaros 14 éves diákok többek értettek az informatikához, mint a legtöbb tanár. Biztos van különbség a több miskolci iskola között, de hidd el, informatikát nem fogsz iskolában tanulni - mármint ha tényleg értesz hozzá és tényleg kedveled.


Sokkal többet érsz, ha ráfekszel az angolra, mert angolul azonnal fent van minden új tudományos fejlemény, informatikai témában is a neten, tehát azonnal megtaníthatod magad a legújabb dolgokra.

2009. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és. Tíz fiúra egy lány jutott :)
2009. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
angol az megy.. filmeket letudom forditani hallásra :D azzal nincs gond, php+mysql+pascal+delphi+java+c++(tanulom), linux,winserver2003 ezekhez értek most :D csak. azért még is valami olyan helyre akarok menni.. ahol mondjuk.. tanulhatok is vmit. vagy nem unom el magam >.<
2009. aug. 7. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Ott van néhány:Szemere Bertalan középisk,Kandó Kálmán Középisk(ez szerintem erős suli),Bláthy Ottó villamosipari
2009. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Andrássy SZKI,Bláthy SZKI,Kandó SZKI,,Eötvös SZKI, ,Szemere SZKI,,Gábor Áron SZKI
2012. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!