Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE GYTK VS. SEMMELWEIS-GYTK....

SZTE GYTK VS. SEMMELWEIS-GYTK. Pest közelebb lenne hozzám, viszont azt hallottam, hogy Szegeden nagyon jó a diákélet. Nem tudok dönteni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szívesen venném oda járó hallgatók véleményét is. Szegeden tényleg olyan jó? És azt hallottam róla,hogy ott mindent az elején kezdenek ezen a szakon,szóval a kezdők is felhozhatják a tudásukat,ez igaz?

Pestre járók is írjatok. Ott nehezebb az oktatása felfogása? Vagy jól magyaráznak? És van valami szórakozási lehetőség?

Válaszokat előre is köszii :)



2012. okt. 17. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden orvosi, gyógyszerészeti egyetemen mindent az elejéről kezdenek. Kár, hogy ez nem azt jelenti, hogy oda mehetsz, mondjuk 0 kémia tudással, mert ez nem igaz. Sajnos, akkor úgy kiesel, mint a sicc. Egyébként ha Pest közelebb van én nem gondolkoznék ilyenekben, hogy Szeged. Minden egyetemen remek a diákélet....
2012. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, jó a diák élet, de nem lesz rá időd, ha gyógyszerésznek akarsz tanulni! :D
2012. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a szegedi GYTK-n több a gyakorlat (->kevesebb az elmélet), mint Pesten. De nekem is az a nagy álmom :)
2012. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamennyire szerintem egyforma lehet mindkét karon a gyakorlati órák száma. Sosem hátrány, ha több! Ártani nem árt. :)

Viszont, nálunk 1-2 tárgy csak fél éves, Pesten pl. a matek, gyógyszerészi biosz, biokémia 1 éves.

2012. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegeden vagyok elsős, és tényleg nagyon jó minden. Nehéz a tananyag, de nem vészes, mondjuk én megbuktam matekból. Sok a beugró a vizsgák előtt, nemtom pesten hogy van ez, de csak ajánlani tudom Szegedet!!!
2013. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: köszi a megerősítést és sok sikert a pótvizsgához! :)
2013. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemi életre vágysz , akkor ne legyél gyógyszerész. :)
2013. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!