Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Epidemiológus mi módon lehetek?

Epidemiológus mi módon lehetek?

Figyelt kérdés
biológiát tanulok bsc-n és szeretnék epidemiológiával foglalkozni, de nem igazán találtam olyan információt, ami segítene, elég érdekesen voltak meghatározva a kritériumok, már ha megvoltak, nem is találtam epidemiológus msc-t, csak szakirányú, költségtérítéses képzést. Népegészségügyi msc-n elvileg lehet arra szakosodni, de biológusi diplomával is? Ha pedig nem, lehet máshol epidemiológiával kapcsolatos tanulmányokat folytatni?

2012. okt. 18. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
az epidemiológusok orvosok !
2012. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NEM! Ez egy dolog, amit biztosan tudok. Népegészségügyi msc-n lehet szakirányosodni epidemiológiára, ahova az előzképzettségként mindenféle etk-s bsc-ket kértek. Utánaolvastam eléggé, nem orvosok az epidemiológusok, csak orvosi jellegű képzés az is
2012. okt. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!