Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az őszi szünet pontosan...

Az őszi szünet pontosan mettől meddig tart?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy október 29-től van, de a november 2. pénteket utána nekünk le kell dolgozni november 10-én szombaton, mert állítólag a nov. 2 az már nem lesz szünet.

De majd a december 24-ét is le kell dolgoznunk december 16-án szombaton, tehát erősen kezdem azt hinni, hogy ez az iskola szívatja a diákjait...



2012. okt. 26. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nézd meg az iskolád honlapján, mivel valószínűleg nem mindenhol ugyanúgy van. Nálunk az egyetemen speciál nincs is őszi szünet
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg tartják. Nem központilag szabályozott ez.
2012. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként november 2-a péntek, szóval aligha lenne csak az tanítási nap. December 24-ét meg miért kellene ledolgozni? Inkább november 2-át.
2012. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, valamiért hivatalosan tényleg úgy van, hogy december 24 pihenőnap (tehát nem az voantkozik rá, ami máskor), viszont egyrészt december 15-én kell pótolni, másrészt nem jogos, hiszen akkor egyébként sem volna tanítás.


Az más kérdés, hogy az iskola dolgozóinak 15-én dolgozniuk kell, de lehet az oktatás nélküli munkanap is.

2012. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

December 15... elírtam.


És pont ma mondták, hogy a nov. 2-t meg a dec. 24-ét is le kell dolgozni, úgy, hogy ez már biztos. Ennyi erővel nem tartom kizártnak, hogy a dec 31-t is ledolgoztatják. És igen: nem jogos! De ettől az iskolától ki telik, tavaly a tavaszi szünet is 1 nappal rövidebb volt.

2012. okt. 26. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az az őszi szünet?

egy egyetemista

2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
örülj neki h van egyáltalán szüneted. én is egyetemre járok (ahogy előttem több válaszoló is), és nálunk nincs. addig örülj amíg van.
2012. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!