Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
[link] nézzetek már rá légyszi a honlapra.túlságosan is csábító,hogy szinte mindent adnak(ingyen).

2012. okt. 27. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első OKJ-s szakma megszerzése 23 éves korig mindenhol ingyen van.
2012. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt tudom,de ha jól tudom,akkor ez változik január elsejével és talán 20 éves korig lesz csak ingyenes.Én most érettségizek majd és nyáron töltöm a 20.évemet.akkor is ingyenes lesz?
2012. okt. 27. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem ajánlom ezt a sulit!!


Keresd csak meg őket facebookon. Láthatod, hogy naponta jönnek a kérdések az itt tanulóktól, hogy: "Be kell-e menni holnap? Hova kell menni holnap?"

Vagy például ezt írta valaki "Szerintem az Oktatási központ nevét le is vehetik mert itt se oktatás nincs se iskola XD máshol már rég van képzés itt még mindig nincs??? se semmi infó XD akinek van 1 kis esze az nem jön ebbe a suliba!!!!!!!!"


Egyik ismerősöm ebbe a "suliba" íratkozott be szeptemberben. Egy hónapos tűzvédelmi oktatás volt (napi 2-3 órát kellett bent lenniük), amiből "levizsgáztak". Októbertől indult volna a szaki képzés, de közölték, hogy több szak nem is indul.

Az ismerősöm akart igényelni családi pótlékot, be is adta a kérelmet. Mivel sok ideig nem volt semmi válasz, hogy akkor kap-e családit vagy mi van, felhívott egy hivatalos szervet (nem tudom melyiket, lehet az Oktatási Hivatalt, vagy nem tudom újabban hogy hívják), a lényeg, hogy azt mondták az ismerősömnek, hogy ez a suli náluk nem is létezik, ők nem is tudnak ilyenről...


Ismerősöm akkor íratkozott ki a suliból, amikor az osztályfőnökük közölte velük emailben, hogy itt nem lesz

semmi, semmit ne is várjanak. Amikor bement kiíratkozni ismerősöm, mondta, hogy hosszú méteres sorban álltak az emberek, akik szintén kiíratkozni mentek oda.

2012. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy sok okj-s iskola van még itt Budapesten , de ez tényleg a legalja, iskolának se nevezhető, szóval szerintem jobban tennéd, ha másikat keresnél.


Én az Atalantába járok, és ez elég igényes, normális suli.

2012. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! nagyon rendes vagy.fb-on eszembe sem jutott szétnézni.hasznos voltál köszi :) megnézem az atlantat
2012. okt. 28. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű ez az "iskola"!! Csak vesztegetik a diákok pénzét és idejét!!! Felesleges dolgokat tanítanak, időhúzásképpen, a lényeges dolgokról egyáltalán nincsenek képben!! egy romhalmaz maga az épület, retkes tantermek, penetrás büdös folyosók....szaktanárok nincsenek, fogtechnikus szakon egy ápolónő tanított minket az idegrendszerre és a különböző belső szervekre, LATINUL....nah ez aztán baromira kell egy fogtechnikusnak!!! tanlabor NINCS, a tankönyvcsomagból 1 könyv az, ami kell másik iskolákba is....nem ajánlom senkinek!!!
2012. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!