Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok erről? Tanár-diák.

Mit gondoltok erről? Tanár-diák.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Leírnám hogy 16 éves vagyok.És egy férfitanárról lenne szó(én vagyok a lány).Vannak bizonyos dolgok amikről nem tudok mit gondolni.Egy héten 2x van vele órám.

Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek miért csinálja a következőket:Már első nap megérintgette többször is a karom,amikor a folyosón nem lehetett tőlünk(én és osztályom)elférni.Aztán egy másik nap megkérdezte hogy úgymond ,,milyen a viszonyom" a tantárgyával és mikor mondtam neki hogy közömbös akkor azt mondta hogy meg fogok én vele(a tantárggyal)barátkozni.Ezt nem bántásnak ,hanem szokásos érdekes stílusában mondta,úgy,hogy a folyosón voltunk,különösebben senki nem nézett,és valahogy közelebb hajolt hozzám,akkor is éreztem az érintését,de hogy mi volt azt nem tudom.De órán meg párszor rám néz,ilyenkor úgy tűnik mintha nekem magyarázna,mindig az egyetértésemet és bólintásomat várja.Volt rendezvény a suliba mikor ki kellett fessenek minket ,mire(szintén nem figyelt minket senki)megkérdezte hogy lemostam-e magamról és talán picit kétértelműen arra célzott hogy ,,rossz" voltam-e,ami talán csak nekem kétértelmű de szokásos,érdekes stílusban kérdezte,és mint legtöbbször,kb 1 lépés távolság ha van közöttünk.Ez lehet hogy semmi de nekem fura.Ma pedig olyan érdekes képet vágott mikor összefutottam vele,olyan ..nem is tudom leírni...olyan kacér képet.Nem tudok rá jobb szót.Órán meg előfordul hogy eljön egészen azén padomig,eddig a terem elején ültem ,most a terem végén,mégis elment mellettem.

Ezt lehet csak én reagálom túl,de mintha kicsit más lenne.

Illetve egyetlen kérdés csak annyi még hogy,mikor ránézek akkor néha nem bírom ki hogy ne mosolyogjak.Pedig külsőre nem jön be és nem is vagyok bele szerelmes.Más tanárokkal(a férfitanárokkal sincs) ilyen nincs.Ha rámnéz magyarázat közben akkor a fejem elkapom egy idő után.Nem tudom minek van ez de tényleg nem vagyok belezúgva,csak akkor van ez mikor meglátom.

Mit gondoltok?Légszives írjatok véleményt.Ezután hogy viselkedjek vele?

Mellesleg,nem én kezdtem.

Bocsi amiért hosszú.szóval 1;miért csinálja?csak én értem félre vagy nem?2;miért van ez velem órákon meg hasonlók?


2012. szept. 21. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom erről, de komolyan, hogy nem tök mindegy, hogy mit érez/akar az a tanár, ha úgysem akarsz tőle semmit? (remélem)

Úgy viselkedj vele, mint ha nem vennéd észre, hogy tetszel neki.

Ha tényleg nem, akkor ezzel a viselkedéssel nem jársz rosszul és ha mégis, akkor sem :)

2012. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó igen. Köszi :)
2012. szept. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!