Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ECDL-bizonyítvány tényleg...

Az ECDL-bizonyítvány tényleg felmentést jelenthet az egyetemen infó órák & vizsgák alól?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a Debreceni Egyetem érdekelne...
2009. aug. 10. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szegeden igen.szerintem máshol is.


persze kivéve informatikai szakokon.))

2009. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem az info szakon is, mert akkor kiváltottam volna, a kiváló érettségimre:D
2009. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha azt gondoltam hogy info szakon nem...nekem Pénzügy és számvitelre kellene... jo lenne ha legalább egy infoval lenne kevesebb tantárgyam. de ilyenkor vizsgán 4est ajánlanak meg a tanárok, nem? mert ugy hallottam hogy 5öst nem lehet megajánlani. bár a 4es is teljesen tökéletes :]
2009. aug. 10. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ismerősöm Károly Róbert Fősulira jár és neki automatikusan 5öst adtak. Remélem neked is sikerül :)
2009. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iskolától függ. Nálunk 3-ast adtak érte.
2009. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg iskolától függ. ELTE-n semmit sem ért, kettest sem.
2009. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miskolc anyagmérnökön 5ös járt érte,de egy gépészen (nem info részen) annyit ér max,h könnyebben tanul:D

ugyis kiderül szept elején,nyugi

2009. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!