Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetemen indul jövő...

A Pannon Egyetemen indul jövő februárban 2, illetve 3féléves tanári mesterképzés. Mi a különbség a kettő között? Én eddig úgy tudtam, hogy a tanári master 5féléves, akkor ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda van írva; előképzettségtől függ, milyen hosszú a képzés.
2012. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bár nem tudom miről beszélsz, mert nem adtál linket, de szerintem nem kell hozzá szuperzseninek lenni, hogy rájöjj, az valószínűleg azoknak szól, akik már egy bsc-t elvégeztek tanári szakiránnyal és csak általános iskolai tanárok akarnak lenni. mert most visszaállítják a kétféle osztatlan képzést, de azokkal a szerencsétlenekkel, akik a kétszintű képzésük közepén járnak (mint pl én), azokkal is kell kezdeni valamit.
2012. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"valószínűleg azoknak szól, akik már egy bsc-t elvégeztek tanári szakiránnyal és csak általános iskolai tanárok akarnak lenni. mert most visszaállítják a kétféle osztatlan képzést, de azokkal a szerencsétlenekkel, akik a kétszintű képzésük közepén járnak (mint pl én), azokkal is kell kezdeni valamit."


- Nem, nem azoknak szól. 5 félév, akinek csak alapszakja van, 3 félév, akinek van mesterszakja, de tanári képesítése nincs, két félév, akinek van már tanári diplomája, de más területen (vagy csak főiskolai, ez nem biztos, hogy ide tartozik).

2012. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mkoppanyi válasza:

Sziasztok!

2 félév aki már rendelkezik főiskolai adott szakos tanári diplomával és most kiegészítő képzésként végzi az egyetemit (T/D) képzés.

Vagy, mint én is: van tanári diplomám, de nem egyezik meg a most bejelölt szakkal, így 50 kreditnyi "előképzettséget" kellett szerezni és így a kettővel együtt szintén 2 félév......de pontosan megtalálod a mintatantervekre rákeresve.

2013. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!