Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tud bármit is az alábbi...

Ki tud bármit is az alábbi iskolákról? Károlyi (spanyolos), Babits (Újpest), József Attila?

Figyelt kérdés
Bármilyen információra nyitott vagyok,lehetőleg olyanok akik odajártak/járnak és tudnak mesélni az iskolai életről,oktatásról,tanárokról,közösségről,programokról,stb. Lehet üziben is,kérlek minél többen írjatok és mindenképp tüntessétek,hogy melyik suliról írtok.Ezeket szeretném megjelölni,de kíváncsi vagyok a véleményekre. A sorrend kapcsán pedig abszolút tanácstalan vagyok.

2012. okt. 30. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Lehet h bunkó leszek de a Károlyiba sok gyökér jár :S.

A legjobb a Babits (Oda jártam :D).Jó a közösség,tanárok szóval minden :).

2012. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Károlyiban nagyon sokat kell tanulnod de egy biztos felsőfokú spanyol nyelvvizsgád lesz az biztos
2012. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én a Jóskába ( József Attila G. ) járok. Nagyon jól tanítanak a tanárok. Van spanyolos osztály, ahol a legjobb tanárok tanítanak. Heti 20 spanyol óra :) Kemény a suli, de nagyon jó :) Csak ajánlani tudom ! :)
2012. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Babits... csak az nehéz is

úgy tudom, legjobb, legerősebb suli

több ismerősöm is odajár(t), valaki éppen cserediák programmal Svédországban tanul ebben a félévben, tehát tényleg pro-k



én Csokonaiba jártam (na oda ne menj... nem tré annyira a tanári kar meg minden, csak sok buta diák van akik (csak melegedni akarnak 18 éves korukig) lassítja az oktatást)

2013. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

elso valaszolonak uzenem h nem vagyunk gyokerek.

nagyon jo az iskola kozossege. mivel bekataborban az egesz evfolyamvolt ezert megismertunk mindenkit:) a felsobb evesek is szimpik mert sokmindenben segitenek. a tanarok viszonylag jofejek egy ket kivetel van. de melyik suliba nincs?

a szunetekben nagyon jo a hangulat mert van suliradio es kulonbozo stilusu zenek mennek. sok programon lehet reszt venni. persze nem kotelezo. garantaltan megtanulsz spanyolul h ha rendesen tanulsz. anyanyelvi tanarok is tanitanak. van lehetoseg kulfolre menni utazas celjabol. a tobbi sulir nem mondok velemebyt mert nem ismerem oket. GYERE A KAROLYIBA:D nem fogod mebanni

2013. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:) aki még ismeri az említett iskolákat,írhat nyugodtan:D
2013. febr. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!