Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mekkora legyen az...

Egyetemen mekkora legyen az átlagom, hogy az állami támogatást ne vonják meg? Vagy nem az átlagot, hanem a teljesített krediteket nézik?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok, azért nem tudom, hogyan működik ez pontosan...

Külön ösztöndíj nem feltétlenül célom, így első évre nekem már az is elég, ha bent tudok maradni és nem vonják meg az állami támogatást...


2012. nov. 1. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Állami támogatást akkor vonják meg ha nem teljesíted az előírt kredit mennyiséget. Szóval ha a leckekönyv szerint minden tantárgyat felveszel és mindenből 2.-es leszel akkor sem kerülsz át fizetősre.
2012. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha két félév alatt megvan min 30 kredit, akkor bent maradsz. bár egyetemenként eltérhetnek a szokások.
2012. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnyugodtam akkor (: Remélhetőleg 2est csak össze tudok hozni mindenből.

2012. nov. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!