Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány diplomátok van? És...

Hány diplomátok van? És hányat akartok? Eltudtatok a diplomával vagy diplomátokkal helyezkedni? Mennyit kerestek? Nettó

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem még egy sincs, de dolgozom rajta, hogy egy legyen. :) Többet nem szeretnék, inkább tanfolyamot szeretnék elvégezni még mellette, ami nem tart ilyen sokáig.
2012. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Egy sincs. Egy jó lenne, de nincs rá pénzem. Van munkám, és EL TUDTAM helyezkedni diploma nélkül is. Annyit keresek, mint sok diplomás. Nem érdekes, hogy mennyit. Nettó az te vagy?
2012. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most még egy sincs, de ha minden jól megy két év múlva már kettő is lesz. most párhuzamos képzésbe járok egyszerre két ttk-s szakra. elhelyezkedést majd meglátjuk. reméljük a legjobbakat. :-)
2012. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy sincs, de szeretnék kettőt csinálni.
2012. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 van, de 100 körül kapok, 5 évig szívattak érte.........
2012. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!